Coroczny kiermasz bożonarodzeniowy

13 grudnia 2018 r. opiekunowie i członkowie Szkolnego Koła Caritas zorganizowali w szkole kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, wykonanych z różnorodnych materiałów przez uczniów naszej placówki.

Większość prac powstała podczas lekcji plastyki pod kierunkiem p. Anny Kowalczyk. Pomocą służyli także rodzice, którzy wyposażali swoje dzieci w niezbędne materiały. Efekt końcowy budził zachwyt kupujących, którzy ku uciesze wolontariuszy z SKC, chętnie nabywali te ręcznie wykonane ozdoby.

W sumie ze sprzedaży świątecznych ozdób uzyskano ok. 400 zł. Dziękujemy za zaangażowanie w świąteczną akcję Szkolnego Koła Caritas – dzięki wam, Nowy Rok będzie chociaż odrobinę lepszy dla osób doświadczonych przez los. Zdolnym uczniom gratulujemy wytrwałości i ofiarnej pracy na rzecz potrzebujących, a kupującym składamy podziękowania za hojność oraz wsparcie tak szczytnego celu. Mamy nadzieję, że błyskotki będą dekorować wnętrza domów w okresie Bożego Narodzenia i przypominać o pracy dzieci, które dołożyły wszelkich starań, aby każda ozdoba była wyjątkowa. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zapomogę dla rodziny będącej w trudnej sytuacji finansowej.

Opiekunowie i członkowie Szkolnego Koła Caritas z całego serca pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołączyli do akcji wykonując ozdoby świąteczne, a także tym, którzy wsparli finansowo nasz cel.

Mamy nadzieję, że kiermasz wielkanocny również będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem.

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Dzieciątko Jezus przyniesie Wszystkim radość i szczęście w 2019 roku.

Anna Wnukowska
Jarosław Zyskowski