Szkoła Podstawowa nr 3

im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

Gimnazjada Grupy Północnej w pływaniu

14 lutego na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się Gimnazjada Grupy Północnej w Pływaniu.

Zarówno uczniowie jak i uczennice Gimnazjum nr 3 w Augustowie zajęli w tych zawodach na dystansach sztafetowych  4 X 50 m III miejsca. Ponadto w konkurencji  indywidualnej na dystansie 50 m stylem dowolnym triumfowała Kamila Klukowska, Natalia Suchodolska zajęła 3 miejsce.  W kategorii chłopców na tym samym dystansie 2 miejsce zajął Szymon Kossobudzki. Drużynowo w klasyfikacji generalnej szkół chłopcy zajęli II, a dziewczęta III miejsce. Skład drużyn:

Chłopcy: Szymon Kossobudzki, Kamil Świderski, Olaf Januszko, Rafał Mikołajczyk, Robert Jakuć i  Maciej Danilczyk.

Dziewczęta: Kamila Klukowska, Natalia Suchodolska, Agnieszka Żdanuk, Anna Karpińska, Sara Cybulska

Do finału województwa, który odbędzie się w Suwałkach 4.03.2015 r.  awansowała sztafeta chłopców oraz indywidualnie na dystansie 50 m stylem dowolnym: Kamila Klukowska i Szymon Kossobudzki

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy !!

Opiekunowie: Dorota Dunaj – Kozłowska i Katarzyna Łebska