Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Czas na przedsiębiorczość młodych!

  W ramach realizacji projektu „Edukompetentni” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej uczniowie klas trzecich gimnazjalnych 16 listopada 2018r. wzięli udział w zajęciach pt. „Spotkanie z przedsiębiorcami” w Parku Naukowo Technologicznym w Suwałkach.

  Głównym celem tego spotkania było rozbudzanie postaw i zachowań przedsiębiorczych.

 • 15 listopada 2018 r. -Święto Szkoły

  ,,W hołdzie Niepodległej” to motto tegorocznych obchodów Święta Szkoły. Dzieje 1 Pułku Ułanów Krechowieckich, który walczył za Ojczyznę ze wszystkimi trzema zaborcami, ściśle wiążą się z odzyskaniem przez Polskę upragnionej wolności. Jak co roku, w dniu Patrona Szkoły, zaplanowano też ślubowanie  pierwszoklasistów i pasowanie ich na uczniów.

 • Kwesta wolontariuszy SKC na augustowskim cmentarzu

  Jak co roku, 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych na augustowskiej nekropolii było można spotkać wolontariuszy kwestujących na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków na cmentarzu parafialnym.

 • Dzień Spódnicy i Krawata w Trójce

  W tym roku Samorząd Uczniowski po raz koleiny prowadzi akcję „Klasa z klasą”.  31 października obchodziliśmy Dzień Spódnicy i Krawata. Zadaniem uczniów było w tym dniu ubranie spódnicy lub nałożenie krawata albo muszki.  Niektórzy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością w doborze stroju. Gratulujemy pomysłów.

 • Sukces dziewcząt z SP 3 - III miejsce w Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych 10x800 m

  20 października 2018 roku w Augustowie–Przewięzi, przeprowadzony został Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. W finałach prawo startu miało po 20 najlepszych sztafet wyłonionych w 4 półfinałach wojewódzkich.

   
© ZSS Augustów