Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w II półroczu roku szkolnego 2016/2017
pobierz

Osiągnięcia uczniów w I półroczu roku szkolnego 2016/2017
pobierz

Osiągnięcia uczniów w II półroczu roku szkolnego 2015/2016
pobierz

Osiągnięcia uczniów w I półroczu roku szkolnego 2015/2016
pobierz

Laureaci i finaliści
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych i sportowych w roku szkolnym 2014/2015
pobierz

Laureaci i finaliści
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014
pobierz

SUKCESY W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I ARTYSTYCZNYCH 2012/2013

Stanisław Bartosz Busiński (kl. VIc)-laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, op. Beata Kuczyńska

Mateusz Połubiński, Łukasz Wojewnik (kl. IVc)- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, op. Beata Kuczyńska

Wiktoria Dobrowolska, Paulina Huszcza, Justyna Olszewska, Natalia Szyperek, Oskar Zawistowski – IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Dobre rady na elektroodpady”, op. Agnieszka Ziemińska

Joanna Głowacka, Joanna Sobota, Klaudia Wnukowska, Zbigniew Grzymkowski, Hubert Krzycki- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Dobre rady na elektroodpady”, op. Anna Wnukowska

Patrycja Prawdzik (kl. VIe)- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, op. Agnieszka Korzun

Dominik Bukrejewski (kl. VIc)- finalista laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, op. Joanna Prawdzik

Beata Kamińska (kl. IIa), Robert Juchniewicz (kl. IIIa), Dominik Babiński (kl. IIIa)- laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki,op. Janusz Cichor

Beata Kamińska (kl. IIa)- wyróżnienie w Polsko- Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2013r.”, op. Janusz Cichor

Klaudia Wnukowska (kl. III)- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, op. Anna Jankowska

Wiktoria Bałakier (kl. III)- I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Walka z bykami”, op. Anna Jankowska

Klaudia Wnukowska (kl. III)- III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Walka z bykami”, op. Anna Jankowska

Joanna Głowacka (kl. III)- II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Ta ziemia od innych droższa”, op. Anna Jankowska

Stanisław Bartosz Busiński (kl. VIc ) laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki, op. Agata Daniłowicz

Weronika Jagłowska, Izabela Pietraszkiewicz- Ogólnopolski Konkurs profilaktyczno- plastyczny, op. Marzena Kiewlak, Katarzyna Kwoska

Aleksandra Szynka, Bartosz Sztuk, Wiktoria Bielenica - Ogólnopolski Konkurs profilaktyczno- plastyczny , op. Marzena Kiewlak, Paulina Nosalik

Urszula Olszewska-laureatka Ogólnopolskiego konkursu profilaktyczno- informatycznego, op. Krystyna Szyper , Katarzyna Kwoska

Daniel Karbowski- laureat Ogólnopolskiego konkursu profilaktyczno- informatycznego, op. Gryc Dorota , Katarzyna Kwoska

Adrian Bernatowicz (kl.III sp  )- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR , op. Ewa Smoczek

Konrad Kunicki (kl.III sp )- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz zadań tekstowych”, op. Urszula Kuczyńska

Zespół Tańca Ludowego „Bystry”- tytuł „Najlepszy z najlepszych” na VII festiwalu „Balkan Folk Fest 2013”  - KITEN Bułgaria

Izabela Wojewnik, Julia Krakowska (kl. III e – sp) - I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym, op. Barbara Folejewska

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ZAWODACH SPORTOWYCH  2012/2013

Szkoła Podstawowa (dziewczęta)– odpowiedzialna- Dorota Dunaj-Kozłowska

  1. MPN -Finał Grupy Północnej V m
  2. MPS- Mistrzostwa Powiaty III m
  3. MPK- Finał Grupy Północnej III m
  4. MPR- Finał Grupy Północnej III m
  5. Finał Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych-Gabriela Grzybowska III m, Anita Świacka IV m, Kamila Sokołowska XXX m
  6. Finał Województwa Podlaskiego Lekko atletyce- Anita Świacka  I m-200m, Julia Filipow XIV m-200m

Szkoła Podstawowa (chłopcy)– odpowiedzialny – Tomasz Kuźmicki

  1. Sztafetowe biegi  przełajowe  – X miejsce w grupie północnej
  2. Indywidualne  biegi przełajowe, w zawodach  powiatowych brało udział 20 uczniów, awansowało do grupy północnej 6 uczniów, do finału wojewódzkiego awansowało 2 uczniów.
  3. Czwórbój  lekkoatletyczny ,  VIII miejsce w grupie północnej .
  4. XI PI w lekkiej atletyce, w zawodach powiatowych brało udział 15 uczniów, awansowało do grupy północnej 8 uczniów, do finału wojewódzkiego awansował 1 uczeń. W finale rzutu kulą zajął 13 miejsce.
  5. Mini piłka nożna -III miejsce w powiecie –brak  awansu wyżej
  6. Mini piłka ręczna – I miejsce na szczeblu miejskim  - II miejsce w zawodach  powiatowych  VI miejsce w finale grupy północnej.
  7. Mini piłka koszykowa – II miejsce na szczeblu miejskim , II miejsce w powiecie i IV miejsce w finale grupy północnej .
  8. Mini piłka  siatkowa –I miejsce na szczeblu miejskim , I miejsce w powiecie i II miejsce w finale grupy północnej .
  9. W Turnieju Ogólnopolskim Orlik Volleymania uczniowie szkoły podstawowej  zajęli I miejsce w turnieju powiatowym i VI miejsce na szczeblu województwa podlaskiego. Finał odbył się w Łomży. W turnieju tym brało udział 48 zespołów z województwa podlaskiego.
  10. W Wojewódzkim Turnieju Kinder +Sport w mini siatkówce chłopców -VI miejsce. - Mońki.
  11. W Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej -III miejsce.

Szkoła Podstawowa pływanie– odpowiedzialna – Katarzyna Łebska

  1. III miejsce dziewcząt w Półfinał Igrzysk Województwa Podlaskiego w pływaniu, Augustów 25.02.2013
    II miejsce chłopców w Półfinale Igrzysk Województwa Podlaskiego w pływaniu, Augustów 25.02.2013 i awans do finału województwa. Indywidualnie awansowali: Kamila Klukowska - I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym , Agata Korzeniecka – II miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, Maciej Domański – 50m stylem grzbietowym – I miejsce, Szymon Kossobudzki – I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym, Kamil Świderski – III na dystansie 50 m stylem motylkowym, Bartosz Sztuk - III na dystansie 50 m stylem klasyczny
  2. II miejsce chłopców w Finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w pływaniu, Augustów 14.03.2013r., indywidualnie medale zdobyli: Maciej Domański – II miejsce na 50m stylem grzbietowym , Szymon Kossobudzki – III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym , Bartosz Sztuk - I miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym, Kamila Klukowska - II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym
  3. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu, Białystok 28.12.2012: Kamil Świderski- 4 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym, 7 na 50 dowolnym, Kamila Klukowska –srebrny medal na dystansie 50 m stylem dowolnym,  4 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym
  4. Puchar Prezydenta Miasta Suwałk – Suwałki 16.11.2012 : Kamil Świderski- 2 x złoty medal na dystansach 50 m stylem dowolnym i motylkowym, Kamila Klukowska –2 x złoty medal na dystansach 50 m stylem dowolnym i grzbietowym, Agata Korzeniecka – złoty medal na dystansie 50 m stylem klasycznym, Natalia Suchodolska – srebrny

Gimnazjum (dziewczęta) –odpowiedzialni Krzysztof Bogdański , Rafał Harasim

  1. II miejsce w Finale  Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt– Rafał Harasim
  2. VII miejsce w Finale  Gimnazjady Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej – Rafał Harasim
  3. V miejsce w Finale Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Krzysztof Bogdański
  4. III miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego  w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Krzysztof Bogdański
  5. II miejsce w Finale Grupy Północnej w  piłce koszykowej dziewcząt – Krzysztof Bogdański
  6. VII miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w  piłce koszykowej dziewcząt – Krzysztof Bogdański
  7. II miejsce w Finale Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m.   – Krzysztof Bogdański
  8. III miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego  w Sztafetowych Biegach Przełajowych  10x800 m.– K. Bogdański
  9. X miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego  w Lekkiej Atletyce –Krzysztof Bogdański

Gimnazjum piłka siatkowa (chłopcy) – odpowiedzialny Tomasz Kuźmicki

  1. III miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w     piłce siatkowej chłopców.
  2. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Orlik Volleymania .
  3. II miejsce w województwie podlaskim w Lidze Siatkówki  i awans do rozgrywek ogólnopolskich.
  4. II miejsce w  ćwierćfinale Mistrzostw Polski.
  5. IV miejsce  w  półfinale  Mistrzostw Polski - Nowym Tomyślu ,
  6. 12-16 miejsce w Mistrzostwach Polski .

Gimnazjum (chłopcy) – odpowiedzialna – Izabela Chabasińska

  1. II m. na szczeblu powiatowym w koszykówce,
  2. VI m. na szczeblu grupy północnej w koszykówce,
  3. III m. na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej
  4. VI m. na szczeblu grupy północnej w sztafetowych biegach przełajowych
  5. III m. na szczeblu powiatowym w lekkiej atletyce: 2000 m. Patryk Jabłoński,
  6. w indywidualnych biegach przełajowych do grupy północnej awansowało 4 chłopców.

Gimnazjum pływanie – odpowiedzialna – Katarzyna Łebska

  1. V miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w    pływaniu chłopców
  2. III miejsce w Półfinale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w pływaniu dziewcząt

Turniej piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska:

  1. III miejsce na szczeblu powiatowym- dziewcząt klas IV- V odpowiedzialny– Jarosław Radzio
  2. II miejsce w Finale Grupy Północnej dziewcząt klas I gimnazjum – odpowiedzialny- Krzysztof Bogdański
  3. I miejsce w Finale Wojewódzkim chłopców klas I gimnazjum – odpowiedzialny- Radosław Skowroński
  4. XII miejsce w Finale Ogólnopolskim chłopców klas I gimnazjum – odpowiedzialny- Radosław Skowroński

Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa:

  1. III miejsce w Finale Grupy Północnej chłopców klas IV – Rafał Harasim
  2. I miejsce w Finale Grupy Północnej dziewcząt klas IV – Elżbieta Piekarska
  3. XII miejsce w Finale Województwa Podlaskiego – Elżbieta Piekarska
   

 


   

 

   







   
październik 2019
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   

Warto zajrzeć  

 

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów