Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   
Filtr
 • Wizyta mistrzyni olimpijskiej

  W poniedziałek  29 marca 2021r. na zaproszenie uczniów oraz wychowawcy klasy 4 D w ramach lekcji wf odwiedziła nas medalistka  Igrzysk Paraolimpijskich, pani Joanna Mendak. Pani Joanna jest multimedalistką zawodów krajowych i międzynarodowych w pływaniu osób pelno i niepełnosprawnych.  Wywalczyła trzykrotnie złoty medal  Igrzysk Paraolimpijskich na dystansie 100 m stylem motylkowym - na IO w Atenach,  w Pekinie oraz w Londynie. Jest także posiadaczką rekordu świata na tym dystansie.

 • Ciąg dalszy wyzwań uczniów klas IV-VIII

  Jak już wcześniej pisaliśmy wuefistki naszej szkoły ciągle stawiają wyzwania swoim uczniom. Tym razem challenge polega na wykonaniu powyżej 5000 lub 8000 kroków. Celem wyzwania jest mobilizacja do chodzenia lub biegania w trudnym dla wszystkich czasie pandemicznym. Wiemy doskonale, że brak ruchu jest szkodliwy dla zdrowia fizycznego jak i też psychicznego.

 • Innowacja „Healthy body in a healthy mind”

  Od II półrocza roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole uczniowie klasy IV c oraz IV d  objęci są nauczaniem bilingwalnym na zajęciach wychowania fizycznego oraz plastyki. W ramach innowacji pt. „Healthy body in a healthy mind” realizowane są treści programowe tych zajęć przekazywane uczniom częściowo w języku obcym.

 • KULIG 2021- nasza wspólna pierwsza wyprawa!

  19 lutego klasa Ib z wychowawczynią i nauczycielem, panem Tomaszem Kuźmickim wybrała się na kulig. Zimowa wycieczka obfitowała w wiele atrakcji. Podczas jazdy saniami uczniowie podziwiali piękne zimowe krajobrazy. Puszcza Augustowska to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu, tu również zdobywaliśmy wiedzę przyrodniczą. Tego dnia mieliśmy możliwość realizować treści z podstawy programowej na świeżym powietrzu.

 • Projekt "Gemeinsam entwickeln" w naszej szkole

  Meine Klasse findet Deutsch klasse!

  Nasza szkoła od dwóch lat uczestniczy w projekcie Goethe Institut „Deutsch Plus”. W ramach współpracy realizowaliśmy z naszymi uczniami różne działania, między innymi: „KOCH MIR WAS”, „WIR SINGEN DEUTSCHE WEIHNACHTSLIEDER“, ”WARUM LERNST DU DEUTSCH?”, „NACHHALTIG DURCH DEN TAG”. Od stycznia włączyliśmy się do projektu „Gemeinsam entwickeln”, w którym udział wezmą uczniowie klasy Ib, uczestnicy innowacji pedagogicznej „Deutsch ist mein neues Hobby” -nauczanie edukacji wczesnoszkolnej połączone z bilingwalnym nauczaniem języka niemieckiego.

 • DZIEŃ OTWARTY 2020

  Pierwszy poniedziałek marca był szczególnym dniem wśród naszej społeczności szkolnej. Od rana wszyscy przygotowywali się do powitania w progach naszej placówki przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

 • Warsztaty wolontariuszy "Ruchu czystych serc"

  2 marca 2020 r. uczniowie należący do szkolnego wolontariatu uczestniczyli w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Podobne spotkanie miało miejsce na jesieni dla rodziców.

 • Na górze róże, na dole fiołki…

  14 lutego 2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych, popularnie zwane walentynkami. Tego dnia korytarze zostały przystrojone czerwonymi sercami, a uczniowie strojem zamanifestowali temperaturę swych uczuć.

 • Augustowska Trójka dwukrotnie medalistą województwa w pływaniu drużynowym!

  W środę 27 marca 2019r. odbył się w Augustowie Finał Województwa Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym. Na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie rywalizowali uczniowie roczników 2006 -2009 z najlepszych drużyn województwa wyłonionych w półfinałach. Reprezentacja SP 3 zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wywalczyła w tej rywalizacji brązowe medale ustępując jedynie zawodnikom SP 29 z Białegostoku oraz SP 10 Suwałki.

 • Wyjazd naukowy w ramach projektu

  Dnia 22 marca w ramach projektu "Edukompetentni" wraz z opiekunami: p. Katarzyną Wiszniewską i p. Dorotą Choroszewską odwiedziliśmy Suwalski Park Technologiczny. Uczestniczyliśmy w zajęciach z robotyki, poznawaliśmy laboratorium stymulacji medycznych, a także doświadczaliśmy emocji towarzyszących instruktorom karetki pogotowia.

 • Maraton rozwiązywania zadań tekstowych

  22 marca 2019r. w godzinach od 16-tej do 18-tej w naszej szkole odbył się MARATON ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ TEKSTOWYCH. Udział w potyczkach matematycznych wzięli uczniowie klasy 8a i 8ei. Zadaniem uczniów było rozwiązywanie testów matematycznych przygotowujący ósmoklasistów do Egzaminu Ósmoklasisty, który zbliża się wielkimi krokami.

 • Kangur Matematyczny 2019

  21 marca 2019r. (czwartek) o godz. 9.00 odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 75 minut. Konkurs rozgrywany był w pięciu kategoriach. Każdy uczestnik Konkursu otrzymał układankę przestrzenną w postaci kuli-breloczka.

 • Kwadrans na aerobik

  W zdrowym ciele zdrowy duch. Stare przysłowie znane chyba każdemu, ale czy każdy o nim na co dzień pamięta? I, co najważniejsze, wprowadza je w życie? Mamy poważne wątpliwości. Dlatego wolontariusze Szkolnego Ruchu Czystych Serc, uczniowie klasy VIC pod opieką przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego,  przygotowali i przeprowadzili akcję pod tytułem „Kwadrans na aerobik”.

   

 • Finał Grupy Północnej w Pływaniu Drużynowym

  W sobotę 9.03.2019r. odbył się w Augustowie Finał Grupy Północnej w Pływaniu Drużynowym. O godzinie 10.00 na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie rozpoczęli rywalizację uczniowie rocznika 2006-2009 w ramach Igrzysk Dzieci, a o godzinie 12.00 rywalizowali uczniowie roczników 2005-2003 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie pokazali klasę. W kategorii młodszej chłopcy z SP 3 zwyciężyli pokonując zawodników z Suwałk, drużyna dziewcząt wywalczyła drugie miejsce za uczniami SP 10 Suwałki.  W  kategorii starszej chłopcy zajęli drugie miejsce przegrywając z reprezentantami SP 10 Suwałki, a dziewczęta trzecie miejsce.

  Trenerem dziewcząt w kategorii młodszej był Pan Rafał Jeruć, a chłopców Katarzyna Łebska. Za gimnazjum odpowiadała Pani Halina Poźniakowska. Finał Igrzysk Dzieci zostanie rozegrany 27.03, a Igrzysk Młodzieży Szkolnej 28.03 o godzinie 11.00 w Augustowie.

  Sympatyków pływania zapraszamy serdecznie do dopingowania.

  Wyniki naszych uczniów

   

   

 • Dzień otwarty

  4 marca 2019r. nasza szkoła otworzyła swoje progi dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Nauczyciele powitali gości i przedstawili szeroką ofertę zajęć odbywających się w naszej placówce. Odwiedzający mieli okazję porozmawiać z dyrekcją, pooglądać wystawy prac naszych uczniów, zapoznać się osiągnięciami sportowymi naszych wychowanków w postaci zdobytych licznych pucharów, medali i dyplomów. Mogli obejrzeć kolekcję zdjęć z uroczystości szkolnych.

 • Die Jahreszeiten

  1 marca uczniowie klasy II b biorący udział w innowacji pedagogicznej „Deutsch kein Problem” wystawili na głównym holu swoją wystawę prac pt. Die Jahreszeiten (pory roku). Uczniowie ci uczą się języka niemieckiego od klasy pierwszej, a jak wiadomo nauka powinna wiązać się również z zabawą i przyjemnością.

 • Dzień Pączka, czyli Tłusty Czwartek

  Tłusty Czwartek to jedyny dzień w roku, w którym z reguły nikt nie zważa na ilość spożywanych słodyczy i liczenia kalorii. W tym dniu zgodnie z tradycją na wszystkich stołach królują pączki. My również 28.02.2019r. obchodziliśmy taki dzień w szkole.

 • Mini Siatkówka nie musi być nudna !!!

  Najmłodsi  adepci  siatkówki,  ćwiczący  przy UKS CENTRUM AUGUSTÓW, rozpoczęli swoją przygodę z  piłką siatkową . Chłopcy z rocznika 2007 i 2008 pod opieką TOMASZA KUŹMICKIEGO biorą  udział w Ogólnopolskich Turniejach KINDER + SPORT. Zawody odbyły w Suwałkach i Gibach,  gdzie na czterech boiskach młodzi zawodnicy rozgrywali  swoje mecze. Poziom rozgrywek był wyrównany, ale emocje dorównywały tym, które znamy z największych siatkarskich parkietów.

 • Witamy, Wiosno!

  Hucznie i radośnie powitaliśmy nową porę roku - wiosnę. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji.

  Można było kupić zwierzątka zrobione z balonów albo pomalować swoje twarze. Na łasuchów czekały ciasta, ciasteczka i babeczki. Uczennice gimnazjum przygotowały pokaz baniek mydlanych. Szkolne korytarze zapełniły się biedronkami, pszczółkami, kwiatami. Wielu uczniów miało w tym dniu jakiś akcent wiosenny, np. przypięty kwiat lub wiosenne przebranie. Niektóre klasy wybrały się do kina na ciekawy seans filmowy.

 • Gość w dom, Bóg w dom…

  Gdy w nasze progi przychodzi gość wówczas w sercach gości radość. Nasza Wspólnota szkolna miała zaszczyt pojąć  szczególnego Gościa, który przyniósł nam Boże błogosławieństwo i pasterskie słowo.

  Dnia 5 marca 2018 r. J. E. Ks. Biskup Jerzy Mazur rozpoczął wizytację kanoniczną w szkołach znajdujących się na terenie parafii Najświętszego Serca Jezusowego. Jest to wydarzenie, które według przepisów prawa kanonicznego, odbywa się w każdej parafii co pięć lat. W tym roku tę radość mogliśmy wspólnie przeżywać w naszej szkole. Ks. Biskup wyraził wielkie pragnienie spotkania się z naszą rodziną szkolną. Przyszedł do nas jak prawdziwie kochający Pasterz.

 • XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe

  Z wielką radością, dumą i satysfakcją zawiadamiamy, że Anna Gorajewska uczennica kl. III ga naszej szkoły zdobyła I miejsce w diecezjalnym etapie XII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe dla uczniów szkół gimnazjalnych.

  Ta prestiżowa Olimpiada, której honorowym patronatem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole 8 marca 2018 r. Św. Maksymilian– Szaleniec Maryi i jej rycerz oraz Męczennik z Oświęcimia na stałe wszedł do naszej historii jako niezwykły człowiek, który dobrowolnie oddał swoje życie, wybierając śmierć głodową za skazanego na śmierć współwięźnia.

 • Wiosenne pomaganie!

  Święta za pasem. A jak święta to i zakupy, i wypieki , i wielkanocny królik z prezentami. Nie dla każdego to takie proste i oczywiste. Niektórzy o zbliżających się uroczystościach myślą ze strachem w oczach, bo wiążą się one z wydatkami. Dlatego z tak wielką radością przyjęliśmy wiadomość o Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności. Uczniowie naszej szkoły, pracujący na rzecz innych w Szkolnym Ruchu Czystych Serc, dołączyli do akcji i w trzech augustowskich sklepach: „Kaufland” , „Strokrotka” i „u Bernatowicza”. Zachęcali  mieszkańców Augustowa do podzielenia się swoimi zakupami z najbardziej potrzebującymi.  Produkty żywnościowe trafiły do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Fundacji CORDIS. W akcji wzięło udział 9 wolontariuszy Szkolnego Ruchu Czystych Serc, którym bardzo za pomoc dziękujemy.

 • Awans do finału województwa w pływaniu SP 3 Augustów

  W sobotę 17 marca 2018 na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego odbyły się zawody w pływaniu drużynowym grupy północnej. W rywalizacji uczestniczyły szkoły z Suwałk, Sokółki i Augustowa, w sumie wystartowało 12 reprezentacji. W klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci w kategorii dziewcząt i chłopców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z  SP 10 z Suwałk. Bardzo dobrze spisali się również w tych zawodach uczniowie SP 3 Augustów.

 • Spotkanie z komedią

  12 lutego 2018 roku uczniowie z klasy IIIGci  IIGci wraz z opiekunami udali się do Augustowskiego Centrum Edukacyjnego w celu obejrzenia spektaklu pt. „W krzywym zwierciadle, czyli od komedii do groteski”.

  Przedstawienie to opowieść o niespełnionym i zdesperowanym pisarzu, który z powodu trudnej sytuacji życiowej musi podjąć się zadania wbrew swoim wewnętrznym przekonaniom. Zostaje mu zlecone napisanie scenariusza do serialu komediowego, jednakże produkcja ta musi spodobać się masowej  widowni. Bohater inaczej niż przeciętni odbiorcy rozumie gatunek, jakim jest komedia. Według niego definiują ją dzieła Aleksandra Fredry  czy też Moliera.

 • Szkolne rekolekcje wielkopostne 2018 r. „Jak być misjonarzem dziś w Afryce i w Augustowie”

  Rekolekcje wielkopostne to taki szczególny i wyjątkowy czas w roku liturgicznym Kościoła.

  W  naszej szkole odbyły się one 22.02.2018r. i 23.02.2018r. (czwartek i piątek). W tym roku poprowadziły je Siostry Służki NMP Niepokalanej: s. Katarzyna Grzybowska misjonarka z Rwandy i s. Jolanta Kostrzewska misjonarka z Konga, które dotarły do nas dzięki siostrze Wandzie Łomża z Podkowy Leśnej, która była kierowcą zakonnic.

  Zajęcia odbywały się w trzech grupach wiekowych: klasy I – III, IV– VI i VII, II – III gimnazjum.

 • Sukces uczennicy naszej szkoły

  21 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyło się wręczenie zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Tytuł laureata z przyrody zdobyła uczennica naszej szkoły Julia Marinicz z klasy VI A. Do konkursu Julię przygotowywała p. Katarzyna Dzieniszewska. Gratulujemy sukcesu zarówno uczennicy, jak i  nauczycielowi.

 • „Rekolekcje to są takie lekcje, gdzie duży i mały chce być doskonały”

  W niedzielę 12 marca 2017r. Mszą Św. (młodzież o 9 15, a dzieci tradycyjnie o 1530)   w Bazylice Mniejszej Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie nasza społeczność szkolna rozpoczęła rekolekcje wielkopostne.

  W dniach 13 i 14 marca zajęcia miały miejsce zarówno w szkole jak i w kościele. Był to dobry czas na wyciszenie się, przemyślenie i zmianę swojego dotychczasowego życia.  Nauki rekolekcyjne podczas Mszy Św. głosił ks. Adam Kolenkiewicz  - absolwent naszej szkoły.

 • Konkurs Mein Haus

  Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.” – Frank Smith

  20 marca został rozstrzygnięty konkurs „Mein Haus”. W konkursie wzięli udział uczniowie, którzy rozpoczęli w tym roku innowację pedagogiczną z języka niemieckiego jako drugiego języka obcego na poziomie szkoły podstawowej - „Deutsch macht Spaẞ” . Uczniowie ci uczą się dwóch języków: angielskiego i niemieckiego.

 • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  16 marca 2017r. (czwartek) o godz. 9.00 odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 75 minut. Konkurs rozgrywany był w pięciu kategoriach.

 • Bajki z mchu i paproci

  W środę, 22. 03. br. w Bibliotece Miejskiej w Augustowie przy ul. Hożej 7 odbyła się V edycja Międzyszkolnego  Konkursu  ph. „Bajki z mchu i paproci”, którego organizatorem były Augustowskie Placówki Kultury oraz Koło Przewodników Turystycznych PTTK. Patronat nad imprezą objęło Nadleśnictwo Augustów.

 • Czytać każdy może

  9  marca 2017r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas II - III „ Czytam pięknie i ze zrozumieniem”. Uczniowie wykazali się dużą dozą logicznego myślenia i umiejętnością wyciągania wniosków. Popisywali się też gruntowną znajomością techniki głośnego czytania.  

 • Zespół Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich uzyskał Honorowy Patronat Ambasadora Austrii

  Zespół Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich jest szkołą z tradycjami, co nie znaczy, że nie otwieramy się na nowości, możliwości, które proponuje nam współczesny świat.To, że jesteśmy dużą szkołą, jest również dużym atutem, ponieważ stwarzamy naszym wychowankom bardzo wiele szans rozwoju. W naszej placówce realizowane są liczne innowacje,posiadamy certyfikaty: „Odkrywców Diamentów”, „Nauczyciela z Klasą, „Szkoły z Klasą”. Od 1 września 2016 roku można nas znaleźć na mapie Szkół Odkrywców Talentów.

 • XXIII Ogólnopolska Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

  Trzeciego marca 2017 r. odbyła się XXIII Ogólnopolska Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" (XVII edycja w powiecie augustowskim).

 • Niezwykłe spotkanie w naszej bibliotece

  W dniu 06.03.2016 w bibliotece szkolnej gościliśmy sybiraczkę panią Annę Wasilewską, która podzieliła się swoimi wspomnieniami dotyczącymi wywózek i życia na Syberii.

 • Srebrna trójka

  W czwartek 10.03.2016r. odbył się turniej finałowy gimnazjady w piłce siatkowej chłopców. Po półrocznych zmaganiach 4 najlepsze zespoły PG Mońki,  PG 15 Bas Białystok, PG 7 S.O.S Suwałki oraz PG 3 Augustów spotkały się w Suwałkach.

 • Zawody lekkoatletyczne drugoklasistów

  3 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się event lekkoatletyczny klas II. W grudniu ubiegłego roku odbyły się podobne zawody klas I, a na kwiecień zaplanowane są zawody klas III. W zawodach uczestniczyły 10 osobowe drużyny reprezentujące swoje klasy.

 • XI Konkurs Recytacji Prozy

  27 lutego 2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. Marii Konopnickiej w Białymstoku odbyła się XI edycja Konkursu Recytacji Prozy.
  Konkurs ma na celu rozwijanie zdolności aktorskich młodych ludzi. Wzięli w nim udział najlepsi recytatorzy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego.

 • Zawody pływackie

  13 lutego 2016 roku w Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. W zawodach uczestniczyli uczniowie z jedenastu szkół powiatu augustowskiego, suwalskiego i sokólskiego.

 • Wspólne działanie ma sens!

  Od siedmiu lat w naszej szkole organizujemy zbiórkę plastikowych nakrętek od butelek. Jest ona ważnym elementem edukacyjnym, który zmierza do  wprowadzenia nawyku selektywnego zbierania odpadów. Takie akcje uświadamiają młodym ludziom, jak ważny jest recykling i ochrona środowiska.

 • XII SUWALSKA SPARTAKIADA INTEGRACYJNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

  25.02.2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Suwałkach odbyła się XII Suwalska Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych. Uczestnikami imprezy byli uczniowie klas integracyjnych. Naszą Szkołę reprezentowała dwunastoosobowa drużyna złożona z przedstawicieli różnych klas integracyjnych. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Elżbieta Kierklo i Jolanta Pietraszkiewicz.

 • GIMNAZJUM NR 3 W FINALE GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU

  4 marca w Aquaparku w Suwałkach odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w Pływaniu.

 • ,,KOSZYKARKI Z GIM NR 3 NAJLEPSZE”

  Dużym sukcesem koszykarek z Gimnazjum nr 3 w Augustowie, zakończył się rozgrywany 18.02.2015 r. Finał Grupy Północnej w Puńsku.

 • Konkurs plastyczny dla klas I - III

  We wtorek 23 lutego 2015r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas I- III szkoły podstawowej ph. „Augustów- moje miasto”.

 • Gimnazjada Grupy Północnej w pływaniu

  14 lutego na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się Gimnazjada Grupy Północnej w Pływaniu.

 • FINAŁ GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU

  W sobotę 22 lutego odbyły się zawody grupy północnej w pływaniu. Uczniowie klas gimnazjalnych rywalizowali w konkurencjach na dystansie 50 m stylami: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz w sztafecie 4X 50 m stylem dowolnym. Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców uplasowała się na 3 miejscu.

 • Kolejny sukces koszykarek z Gimnazjum nr 3

  Dnia 20.03.2014 r. w Gimnazjum nr 15 w Białymstoku odbył się Półfinał Województwa Podlaskiego w piłce koszykowej dziewcząt. W turnieju obok zawodniczek z Białegostoku brały udział dziewczęta z Gimnazjum w Wysokim Mazowieckim, Wasilkowie i Gimnazjum nr 3 z Augustowa. W stojący na wysokim poziomie turnieju zwyciężyły zawodniczki z Gimnazjum nr 15 w Białymstoku, które wygrały wszystkie swoje mecze. Zawodniczki z Gimnazjum nr 3 w Augustowie zdołały wygrać tylko jeden mecz, co ostatecznie dało im miejsce 5-6 w ostatecznej klasyfikacji. Miejsce w pierwszej „6” wszystkich szkół Województwa Podlaskiego należy uznać za spory sukces zawodniczek z Augustowa.

 • Kolejny sukces siatkarzy z Trójki

  Od października 2013r. siatkarze Zespołu Szkół Samorządowych w Augustowie zrzeszeni w UKS Centrum zmagali się rozgrywkach Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Kadetów w sezonie 20013/2014. W lidze brało udział  wiele zespołów, między innymi z Białegostoku, Moniek, Białowieży.  Liga rozgrywana była systemem „mecz u siebie i rewanż na wyjeździe”. Rywalizowali chłopcy z rocznika 1997 i młodsi. W naszej drużynie  tylko 1 zawodnik był z rocznika 1997, pozostali z rocznika 1998 i 1999r. Tak więc musieli grać przeciwko starszym kolegom. Po zaciętych rozgrywkach zdobyli złoty medal zajmując pierwsze miejsce i  awansowali na ćwierć finały Mistrzostw Polski, który odbędzie się 28-30 marca 2014r. w Augustowie.

 • XI Suwalska Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych

  5 marca 2014r. w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach odbyła się XI Suwalska Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych.
  Uczestnikami  sportowych zmagań byli uczniowie klas integracyjnych z Suwałk i Augustowa. Naszą szkołę reprezentowała drużyna złożona z przedstawicieli klas integracyjnych I- VI (J. Marciszenko, M. Lis, M. Ulikowska, M. Kowalski, M. Bartoszewicz, S. Łazarski, K. Sobolewska, W. Stachurska, Z. Pacuk, D. Krotoszyński, D. Sadowski, J. Kwiatkowski, K. Łozowski)  pod opieką pań: Jolanty Pietraszkiewicz, Anny Milanowskiej oraz Elżbiety Kierklo.

 • Koszykarski sukces Gimnazjum nr 3

  Dnia 15.02.2014r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 odbyła się Gimnazjada Powiatowa w piłce koszykowej dziewcząt. Zawody zakończyły się zdecydowanym  zwycięstwem Gimnazjum nr 3  z Augustowa, które pokonało Gimnazjum nr 2  i Gimnazjum nr 4, uzyskując tym samym awans do Finału Grupy Północnej.

   

 


   
      
lipiec 2024
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 812 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów