Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

I miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego oraz uzyskanie tytułu Nauczyciela Roku w konkursie ogólnopolskim “Lehrkraft des Jahres”!

Pod koniec maja dotarła do nas informacja, iż  uczennice z klasy IIIb (Gabriela Kaminiecka, Karolina Bondziul, Melania Kaczyńska, Oliwia Turżonek, Zuzanna Tyszko), zdobyły I miejsce w konkursie ogólnopolskim z języka niemieckiego. Uczennice przygotowały do konkursu pracę składającą się z dwóch części. I część- kolaż, II część- nagranie krótkiego filmiku w języku niemieckim. Zadanie nie było łatwe, jednak nasze małe “germanistki“ dały radę. Podczas nagrania zaprezentowały swoją nauczycielkę i ją opisały, używając wyłącznie języka niemieckiego. 26 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i okazało się, że dziewczynki zajęły I miejsce w kategorii klas III-IV. Nagrodą w konkursie był bon o wartości 1000 zł do Empiku.

Po tej miłej wiadomości, przyszła do nas druga ( 7 czerwca), a mianowicie nasza nauczycielka Urszula Kuczyńska uzyskała tytuł Nauczyciela Roku i wygrała wyjazd do Berlina, gdzie będzie miała możliwość wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach edukacyjnych. Tytuł “Nauczyciela Roku- Lehrkraft des Jahres” otrzymało tylko 10 nauczycieli w Polsce, brano pod uwagę nagrania z przeprowadzanych zajęć (zajęć z języka niemieckiego), dotychczasowe osiągnięcia, wkład pracy jak również jakość i innowacyjność w przeprowadzaniu zajęć.
Tytuł ten jest uhonorowaniem wieloletniej pracy nauczycielki. 
Gratulujemy wszystkimi i życzymy dalszych sukcesów:)!

Urszula Kuczyńska

   

 


   
      
lipiec 2024
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów