Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Akcja charytatywna „Mikołaje są wśród nas”

Akcja charytatywna „Mikołaje są wśród nas” już od osiemnastu lat obydwa się w naszej szkole w okresie bożonarodzeniowym, ciesząc się dużym powodzeniem.
Na przełomie grudnia i stycznia uczniowie kl. I-III wraz z wychowawcami czynnie włączyli się w działalność charytatywną, która miała na celu wspomóc najuboższych uczniów z naszej szkoły. Maluchy na ten cel przekazały swoje maskotki, które zostały sprzedane na aukcji.

Rodzice oraz nauczyciele, pracownicy i starsi uczniowie naszej szkoły wspierali nasze przedsięwzięcie. Wielkim zaangażowaniem wykazali się uczniowie klas Ic, Id, IIa oraz wolontariusze ze Szkolnego Ruchu Czystych Serc pod opieką pani K. Kwoska, którzy pomagali w sprzedaży pluszaków.

Tym razem, dzięki wrażliwości serca i hojności wielu osób ze sprzedaży maskotek pozyskano dość pokaźną kwotę w wysokości 1394,40zł, którą przeznaczono na zakup przyborów szkolnych dwudziestu uczniom z kl. I-III będących w trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy włączyli się w nasze charytatywne przedsięwzięcie. Nagrodą darczyńcom niech będą zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieci, do których udało nam się przyjść z pomocą.

 Elżbieta Piekarska
Iwona Czaja
Urszula Kozakiewicz

 

   

 


   
      
lipiec 2024
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów