Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Wspólna nauka języka niemieckiego z „pierwszaczkami” z Ożarowa Mazowieckiego „Osterstrauß”

W ramach projektu Deutsch Plus Instytutu Goethego „ Gemeisam Entwickeln” i akcji „Meine Klasse findet Deutsch klasse” klasa 1b wspólnie z partnerską klasą pierwszą z Ożarowa Mazowieckiego uczestniczyła zdalnie w zajęciach języka niemieckiego, na której dominowała tematyka świąteczna.

Każdy pierwszoklasista po niemiecku opowiedział o swoim własnoręcznie wykonanym Osterstrauß, czyli bukiecie wielkanocnym. Bukiety były przepiękne, kolorowe, bardzo się wszystkim podobały.

Obie klasy pracowały po raz pierwszy na komunikatorze Zoom- wszyscy poradzili sobie bez problemu z jego obsługą. Przed uczniami jeszcze jedno zadanie – będą przygotowywać sobie nawzajem zadania online przy użyciu różnych aplikacji.

Zapraszamy Was serdecznie do oglądnięcia naszych nowych filmików.:

https://1drv.ms/v/s!AgZHGKmFkCh1gSS_cU7GkrT16Tl3?e=KJgcGm

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=poCccmxkmI4&feature=emb_logo

Urszula Kuczyńska

 

   
© ZSS Augustów