Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

POSZUKIWANY, POSZUKIWANA...

Jak co roku, w czerwcu, trwa rekrutacja wśród uczniów klas II gimnazjum do reprezentowania szkoły w Poczcie Sztandarowym. W związku z tym poszukiwani są dwaj młodzi, wysocy chłopcy o co najmniej dobrych wynikach w nauce oraz zachowaniu, oraz cztery wysokie i młode dziewczyny, o takich samych wymaganiach.

Reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym jest dużym zaszczytem, ponieważ Sztandar bierze udział we wszystkich ważnych uroczystościach szkolnych (np. rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, Święto Szkoły), miejskich (rocznica uchwalenia konstytucji 3 - Maja), a nawet  ogólnopolskich (Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku). To również zajęcie odpowiedzialne, dlatego nagradzane jest odpowiednim wpisem na świadectwo szkolne i dodatkowo punktowane przy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany lub  zainteresowana pełnieniem wyżej opisanej funkcji, to zgłoś się do p. Doroty Choroszewskiej lub p. Ewy Młodzianowskiej, które pełnią rolę opiekunów Pocztu Sztandarowego.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z różnych uroczystości z Pocztem Sztandarowym z roku szkolnego 2014/15, gdy reprezentantami byli uczniowie z klasy IIIga, a mianowicie: Jakub Kierklo, Paweł Prawdzik (Eryk Bartoszewicz w zastępstwie), Marta Jarmoszko, Magdalena Janik, Sylwia Wikarska, Weronika Bronakowska.

Dorota Choroszewska

 


   

 


   
      
marzec 2024
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 985 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów