Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

„W zdrowym ciele , zdrowy duch”

W ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „ Zachowaj Trzeźwy Umysł”, z inicjatywy samorządu uczniowskiego, w Zespole Szkół Samorządowych im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie 2 czerwca 2015r. odbył się mecz piłki nożnej.

Mecz nietypowy, bo  do rywalizacji przystąpili uczniowie z gimnazjum oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Pogoda dopisała, choć może upał dawał się we znaki piłkarzom. Zawodnicy walczyli na boisku w pełnym słońcu. Zmęczenie jednak nie przełożyło się na ilość bramek. Podczas meczu padło ich aż 12. Finalnie młodość przegrała z doświadczeniem – zwycięzcami okazali się nauczyciele. Po zażartej walce na szkolnym orliku seniorzy pokonali uczniów dwoma bramkami. Mecz zakończył się wynikiem 7:5. Najwięcej bramek zdobył pan Rafał Harasim, jednak to nie on był najbardziej dopingowanym zawodnikiem meczu. Największe owacje bowiem, po każdorazowej akcji, otrzymywał nauczyciel wf-u pan Marcin Kłoczko. Rozentuzjazmowane gimnazjalistki nie pozostawiły widzom wątpliwości, kto jest wg nich najlepszym piłkarzem meczu. Nie zawiódł jak zwykle dyrektor Krzysztof Bogdański, który był autorem najładniejszej bramki meczu. Trudno wymienić wszystkich, ale nikt nie ma złudzeń, że na ilość bramek i atrakcyjność całego wydarzenia wpływ mieli wszyscy zawodnicy- zarówno ci wygrani, jak i przegrani. Zresztą nie o zwycięstwo tu chodziło,  a o zabawę i promocję zdrowego trybu życia.

 Imprezę uświetnił występ młodych cheerleaderek. Dziewczęta, którymi na co dzień opiekuje się pani Urszula Kuczyńska, dopingowały graczy do wysiłku, prezentując ciekawe układy taneczne.  

 

Szkolne koordynatorki Zachowaj Trzeźwy Umysł
P. Nosalik, K. Kwoska

 

   

 


   
      
marzec 2024
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 327 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów