Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Konkurs przyrodniczy klas III „ Znamy i kochamy przyrodę”

23. 05. 2017r. odbył się w naszej szkole konkurs przyrodniczy klas trzecich „Znamy i kochamy przyrodę” zorganizowany przez p. Barbarę Tomczuk, p. Ewę Szyper i p. Mirosława Kuligowskiego. W konkursie wzięło udział 8 klas trzecich. Każdą klasę reprezentował dwuosobowy zespół.

 

I miejsce w konkursie zdobył zespół z  kl. III f w składzie: Dawid Bartoszewicz, Jakub Żyliński. Wychowawczynią klasy jest p. Urszula Kozakiewicz.

II miejsce w konkursie zdobył zespół z kl. III h w składzie: Bartosz Giedrojć, Paweł Pycz. Wychowawczynią klasy jest p. Urszula Kuczyńska.

III miejsce w konkursie zdobył zespół z kl. III gi w składzie: Mateusz Kondratowicz, Jakub Chudowolski. Wychowawczynią klasy jest p. Ewa Smoczek, pedagogiem wspomagającym jest p. Anna Wnukowska.

Organizatorzy dziękują Nadleśnictwu Augustów, Radzie Rodziców oraz księgarni „Atena” za ufundowanie nagród dla uczniów biorących udział w konkursie.

30 .05. 2017r. zespół z klasy III f i zespół z klasy III h reprezentował naszą szkołę w XV Miejskim Konkursie Ekologicznym w Zespole Szkół Samorządowych nr 2 w Augustowie. W konkursie wzięło udział osiem zespołów z augustowskich szkół. Każdy zespół miał do wykonania dziewięć zadań. Uczniowie rozwiązywali testy z wiedzy o przyrodzie i ekologii. Rozpoznawali  i nazywali gatunki roślin, rozwiązywali zagadki o zwierzętach, wsłuchiwali się w odgłosy ptaków. Wszyscy uczestnicy wykazali się rozległą wiedzą  przyrodniczą.

IV miejsce w konkursie zajął zespół z kl. III f przygotowany przez panią Urszulę Kozakiewicz.

V miejsce w konkursie zajął zespół z kl. III h przygotowany przez panią Urszulę Kuczyńską.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów w konkursach ekologicznych w klasie IV.

 Mirosław Kuligowski

 

  

  

   

 


   
      
marzec 2024
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 836 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów