Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Kolejne sukcesy sportowe młodych pływaków z SP 3 w Wieloboju Pływackim o Puchar Burmistrza Augustowa 2018

6 czerwca w Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie rozegrany został Wielobój Pływacki o Puchar Burmistrza Augustowa. Na Augustowskiej pływalni gościło ponad 300 zawodników z 14 klubów. Augustowskie Towarzystwo Pływackie składało się z 38 zawodników, w tym  36 z klas sportowych naszej szkoły

 

 

Złote medale wywalczyli:

Daniszewska Oliwia 50m stylem dowolnym, Staniszewska Aneta 50m stylem grzbietowym sztafeta dziewcząt 12 - 13 lat stylem dowolnym w składzie: Dobrowolska Klaudia, Wawiórko Julia, Wielgat Wiktoria, Wachowiak Kinga, sztafeta dziewcząt 11 lat i młodsi stylem dowolnym w składzie: Skowrońska Natalia, Staniszewska Aneta, Niedźwiecka Marcelina, Daniszewska Oliwia, sztafeta chłopców 12-13 lat stylem dowolnym w składzie: Karpiński Jakub, Hanysz Szymon, Krzyżewski Dominik, Oleksy Damian

Srebrne medale wywalczyli:

Daniszewska Oliwia 50m stylem grzbietowym, Wawiórko Julia, 50m stylem  motylkowy, sztafeta chłopców11 lat i młodsi stylem dowolnym w składzie: Biernacki Dawid, Marinicz Wiktor, Bujnowski Bartosz, Klukowski Kacper,

Brązowe medale zdobyli:

Staniszewska Aneta 50m stylem dowolnym, Niedźwiecka Marcelina 50m stylem motylkowy, Siemienowicz Kacper 50m stylem motylkowy, Skowrońska Natalia 100m stylem zmienny, Karpiński Jakub 50m stylem  grzbietowym

W klasyfikacji najlepsze dziewczęta 10 lat i młodsze znalazły się:  

2 miejsce Staniszewska Aneta, 3 miejsce Daniszewska Oliwia, 15m Chalecka Julia, 30m Karpińska Julia

W klasyfikacji najlepszych chłopców 10 lat i młodsi:

6m Marinicz Wiktor,11m Biernacki Dawid, 12m Bujnowski Bartosz, 16.m Adamowicz Jan, 29m Szostak Igor, 33m Jurjew Michał

 W klasyfikacji najlepsze dziewczęta  11 lat:

10m Skowrońska Natalia, 17m Niedźwiecka Marcelina, 25m Wasilewska Wiktoria, 27m Miecielica Wiktoria, 32.m Wasilewska Gabriela, 34m Lipińska Julia, 36m  Wiżynis Aleksandra, 37m Maciejewska Nikola, 38m Okopska Aleksandra

 W klasyfikacji najlepszych chłopców 11 lat:  

12m  Klukowski Kacper,14m  Olszewski Michał, 22m Zagórski Krystian

 W klasyfikacji najlepsze dziewczęta 12 lat:  

16m Wawiórko Julia, 17m Wachowiak Kinga, 23m Wilelgat Wiktoria, 25m Dobrowolska Klaudia, 29m Dobrzyniewicz Aleksandra

 W klasyfikacji najlepszych chłopców 12 lat:  

12m  Krzyżewski Dominik, 13m  Hanysz Szymon,  5m Olszewski Bartosz, 18m Oleksy Damian, 9m Siemienowicz Kacper, 21m Bieliński Paweł

W  klasyfikacji najlepsze dziewczęta 13 lat: 16m Wasilczyk Zuzanna

W klasyfikacji najlepszych chłopców13 lat: 14. Karpiński Jakub

W klasyfikacji najlepszych chłopców14 lat: 18. Milanowski Dawid

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Trenerami zawodników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 są: Katarzyna Łebska, Rafał Jeruć i Dorota Dunaj- Kozłowska.

 

   

 


   
   



   
marzec 2024
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   

Warto zajrzeć  

 

  

 

   

Gościmy  

Odwiedza nas 412 gości oraz 0 użytkowników.

   
© ZSS Augustów