Warsztaty detektywistyczne w bibliotece
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 51711
Było to bardzo inspirujące spotkanie autorskie. Kiedy spojrzymy na zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że autor zafascynował dzieci tajnikami szyfrowania i książkami detektywistycznymi.Na koniec spotkania uczniowie mogli nabyć książkę autora z imienną dedykacją.
Pan Dariusz Rekosz jest projektantem systemów informatycznych, autorem powieści sensacyjno - przygodowych dla dzieci i młodzieży oraz kryminałów i komedii dla dorosłych, a także twórcą słuchowisk radiowych i felietonów. Książka - Detektywów para - Jacek i Barbara. Tajemnicza szafa - uzyskała tytuł: Najlepsza Książka na Lato 2012, w kategorii "Dla Dzieci" w plebiscycie internetowym portalu Granice.pl.
Spotkania zostały zorganizowane przez augustowski oddział Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w ramach projektu „A właśnie, że czytam!” sfinansowanego przez Fundację PZU.
https://www.sp3augustow.pl/image-gallery/animals/154-aktualnosci/449-warsztaty-detektywistyczne-w-bibliotece.html#sigFreeIdd3aede3ffa