Szkoła Podstawowa nr 3 

 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie

   

Każdemu wolno kochać…

Zaczerwienione policzki, ściśnięte gardło, motyle w brzuchu… Któż by nie znał tego uczucia? I ten jedyny dzień w roku, w którym anonimowo lub całkiem jawnie można o tym powiedzieć… Święty Walenty, patron zakochanych, zapewne czuwa tego dnia szczególnie uważnie…

 

14 lutego w naszej szkole zrobiło się czerwono, serduszkowo, słodko. Wszystko za sprawą zorganizowanej przez SU poczty walentynkowej, za pośrednictwem której można było przesłać komuś, kogo się kocha / lubi / szanuje, uroczą kartkę, babeczkę, lizaka lub gofra z podwójną porcją pudru. Szkolni listonosze mieli ręce pełne roboty. Uczniowie pamiętali też, by ubiorem nawiązać do koloru czerwonego, tym samym zdobywali punkty dla swoich klas w ramach akcji Klasa z klasą. Można też było potańczyć, gdyż DJ Daniel serwował na przerwach dynamiczne hity, oczywiście utrzymane w walentynkowym klimacie.

Obyśmy ten radosny klimat zachowali w sobie przez cały rok!

   
© ZSS Augustów